Entegre Dünyası

Entegre Dünyası, Çemenardagül Elektronik firmasının üst üretimu olarak 2015 yılında kurulmuştur. Çemenardagül Elektronik, 1977 yılında Beyti Çemen aracılığıyla kurulmuş ve uzun seneler süresince elektronik bölümünde çalışma göstermiştir. Entegre Dünyası, bu deneyim ve tecrübeleri kullanarak, müşterilerine biraşkın elektronik bileneşelendiren, bütünleşmiş çevrim, mikrodenetleyici, sensör ve modül gibi ürünleri sunmaktadır.

Şirket, çağcıl bir plazada bulunan 2000 metrekarelik bir tesis içre İstanbul’un Ümraniye ilçesinde çalışma göstermektedir. Entegre Dünyası’nın kurucusu Oğulcan Çemendir, elektronik bölümündeki deneyimlerini kullanarak, müşterilerine en son teknolojileri ve yenilikleri sunmakta, ürünlerinin özelliklerini ve başarımını sakır sakır olarak vüruttirmektedir.

Alıcı memnuniyeti Entegre Dünyası midein oldukça önemlidir. Bu nedenle, tecrübeli ve mütehassıs bir jüpiter hizmetleri ekibi, müşterilere bir zamanlar ve essah görev vermek midein çtuzakışmaktadır. Hatta, şirket müşterilerine sunmuş olduğu satış sonrası bindi ve fen servis hizmetleri ile bile öne çıkmaktadır.

Şirket, İstanbul’un Ümraniye ilçesinde Şerifali Mahallesi Kutup sokak no 52 adresinde çalışma göstermektedir. Müşteriler, şirket ile 444 75 31 numaralı telefondan evet da [email protected] adresinden haberleşme kurabilirler.

Entegre Dünyası, müşterilerine birinci sınıf ürünler ve jüpiter odaklı görev anlayışı sunarak, elektronik bölümünde öncü firmalar beyninde görev almaktadır. Şirket, müşterilerinin ihtiyaçlarına iyi çözümler sunmayı hedeflemekte ve jüpiter memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır.

https://www.entegredunyasi.com.tr/

Related Posts

Leave a comment

Hey, so you decided to leave a comment! That's great. Just fill in the required fields and hit submit. Note that your comment will need to be reviewed before its published.