Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Orak ayı 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini vüruttirmeye kocaış, dünya üzerinde mukannen alanlarda ülkemizi söz gelişi etmesiyle öne çıhun bir Ilim Adamı ve Mucittir. Ülkemizde bireysel olarak ama başına öne çıhun en eke oranda ilaç bağırsakerik patentinin doğruluk sahibidir. Bu zamana derece yapmış oldukları buluşlar ve ilaç dalünde çoğu eke adımlarıyla öne çıhun Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Kendisine özgü fikirleri ve çallıkışmak istediği vadiı bakmak talip Alkoçlar, vasatğı Metehan Yeşil ile omuz omuza kurmuş oldukları Ar-Ge adlı izlenceın umumi serıdır. Ar-Ge, Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Kanunu’na bakılırsa insanın haber acıarcığının birlikte farklı etkenleri birleştirerek tezyit çallıkışmaları sürdüren ve vüruten teknolojiyi kullanarak dizgesel bir yapay zekâ üretme sistemine maruz isimdir.
Tek Ar-Ge projesiyle yetinmek istemeyen mirarı manaında ülkesini sürekli söz gelişi fail Alkoçlar, bu zamana derece yaptığı berat mirvuruları ile bile meşhurdur. 143 adet mirvurulmuş ve 280’den bir küme beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bu tarz şeylerin birlikte ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT kısaca ivedi vüruten olaylarda hızlı sonuç allıkınmasını sağlayan testler vüruttirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Bendeübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Yılın Genç Ilim Ödülü’ne aday olarak gösterilmiştir ve çoğu marifet insanının desteğini alarak bu ödülü nailtır. 2020 senesinde ise yaptığı ilaç patentleriyle omuz omuza yeniden bu ödüle layık görülmüş ve nailtır.
Düzında artık doğru bir bilirkişi olmasıyla omuz omuza kimsenin üstelik edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda eke bir öneme iye olan Alkoçlar, Dünya çapında arz edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk öğün güruhlen flavonol glikozit esaslı cereyan etmek üzere antiviral bileşenin mucididir. Bunun onayını ise T.C Gıda, Ekincilik ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu bileşke tam olarak 21 parça bile formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içerisinde ise cumhur beyninde en çok berat mirvurusunu yaparak Türk Patent Enstitüsü kararıyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Yılın Ilim Adamı Ödülü’’ kendisine mevdutir.
Yaptığı çallıkışmalarla beşeriyet evveliyatına faydasını hiç natamam etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı bünyesı sebebiyle balkı mesleklere her yıl imza atmayı başarmıştır. Yeri geldiği zamanda kötü skorlar elde etse bile katiyen çallıkışmalarından vazgeçmemiş sürekli olarak kendisini Ilim dünyasına göstermeyi başarmıştır. Özellikle incitmebeni terapilerine yönelik yaptığı nörojenez miyojenez omuz omuza cereyan etmek üzere sağaltım yuğrunda vüruttirdiği bileşkeleri keşfederek beşeriyet evveliyatına eke bir lütufı dokunmuş ve patentini almıştır. Dünya üzerinde katı bilinmese bile temelı kıymettar molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek serpmek icabında PCT onaylı sildenafili içerisinde bulunduran pde5 inhibitöründen elan canlü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuşdolaşma. Bu icadının değeri ise takribî olarak 3 Milyon Dolardır. Tek aşina şeylerin üzerinde çallıkışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde bile çallıkışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çallıkışmalarla Sierra Leone adlı devlete yardımcı olmuşdolaşma. ‘’Novir’’ adlı yaptığı antiviral formülasyonu ülke içerisinde bulunan birkaç vatandaşa deneterek üzerlerinde denemek talip mucidimiz yaptığı bu ahacık bile başarılı olmuşdolaşma. Hiçbir kötü (kanat hüküm) özelliği bulunmayan bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’bile elan sonrasında ise 25’e doğru ülkede ruhsatnameı alınmıştır. Tamlık çallıkışmalarına tam odak çallıkışan Ar-Ge yetkilileri bu vetireten bile başarılı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar sırf Ar-Ge projesiyle ülkemizde elan çok ön plana çıksa da Dünya üzerinde bile biriyi şirketin müşareket ve müessis kadrosunda arz almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma adlı ilaç şirketinin Müşterek Sahibi ve Teknolojiden mesuliyetli serıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Teknoloji Transferleri ile alakalı ve yatırım mutavassıtyla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesuliyetli serıdır.
şimal Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge Baş Danışmanı ve Reis bey Yaversıdır.
Belçika’da bulunan HC Pharma adlı bir Eczanenin Idare Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce berat ve vüruttirdiği onlarca bileşkenin birlikte insanoğluna yarayacak meslekler üretmeyi ihmal etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin marka lisansına da sahiptir. Buna yönelik vüruttirdiği 19 PGE-1 mRNA adlı formülasyonu vardır. Özellikle yevmi hayatta kanatıkların geçmesi bağırsakin mukannen bir zamanı beklesek bile bazıları lakırtııcı olabiliyorlar. Hem derinin dışarısından hem bile bağırsakerisinden zahmetsiz bir biçimde sağaltım edebilmek bağırsakin bu kullanılıyor. Başkaca eşeysel mesleklev bozukluğunu da sağaltım buyurmak bağırsakin kullanılmaktadır. Tek bununla kalmamış acıe karşı dirençli ve canlü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere iye olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin adlı berat mirvurularının 2000 adetine doğruın doğruluk sahibidir. Dünya üzerinde onun yaptığı meslekleri kendisine çekerek bozmak isteyenler elbet evet. Bu yüzden onun başarısını çekemeyen insanlar haklarını kendilerine çekmeye çallıkışsalar da Alkoçlar her zaman kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise temelı mevzularda hala yasal haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını nedeniyle uzun mevkut kapanmalara ve içtimai hayattan uzak zaruri mekân istirahatlarine verilen kalan dünya toplumlarında biriyi alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir momentum kazanmış durumda.

Konuyla ilişkin görüşünü beyan fail Spektral Holding Idare Yerleşmiş Eşserı Erdal Can Alkoçlar bu zaman ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen dönemin salgın şartlarından dolayı zaruri olarak artması özellikle kişisel enformatik ve teknolojik aparey inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Henüz önce lazım ilaç, lazım mühendislik ve enformatik alanlarında yatırımların çoğu vürutmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, artık ilişkin sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz yerine bünyelabilecek en yakınlarında katkı, inovasyonu umumi anlamda bir milli bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna derece desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz sebebiyle son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine sağlamlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Dünya çapında yaptığı patentler ve ilaç dalünün önde gelen adı olarak öne çıkmaktadır. Ilim Adamı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse bile yatırımcı kişiliği ile bile öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine eke miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, şimal Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge ve buna kabil çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz yerine da eke vürutmeler sağlayan Alkoçlar, Mas İlaç Mevduat Ar-Ge Şirketinin müessis vasatğıdır ve aynı zamanda serıdır. Ülkemizde arz vadi özge marifet adamlarından elan çok öne çıkmasının sebebi ise çok eke bir oranda farmasötik bileşen patentinin doğruluk sahibi olması ve mirvurusunu ilk karşılayıcı erkek olmasıdır. 2010 senesinden bu yana derece yaptığı antreimler ve bulmuş olduğu molekülleri umumi olarak insanlığın ana fakatçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle incitmebeni vadiında çallıkışmalarını sürekli yaygınleterek sürekli faydası dokunmaktadır. Türkiye’bile biriyi kez Türkiye Yılın Ilim Adamı ödülüne layık görülmüştür. Tek ülkemizde bileğil el dışında kısaca global anlamda da biriyi ödülleri alarak bulmuş olduğu farklı önlemların önlığını almıştır. Vasatğı olan Metehan Yeşil ile omuz omuza balkı mesleklere imza atmaya devam fail Alkoçlar, çallıkışmalarını kendi şirketi üzerinde yapmaya devam ediyor. Ülkemiz bağırsakin yararlı olmasını düşündüğü önlemlarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı mesleke yarayacak önlemları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan kadar bizlere yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme gelen blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon kadar kavramlar biriyi farklı iş koluna entegre olmaya devam ederken kabil faaliyetler ülkemizde bile gündeme gelmeye mirladı.

Ülkemizde çalışma gösteren ve bu alanda çallıkışmaları bulunan Spektral Mevduat Bankası Eş Reis beyı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir eklenmiş bedel yaratacağını kaydetti. Türkiye’bile madencilik vadiındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklanan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok doğru zamanda ülkenin doğusunda arz vadi bir altın sahası ile omuz omuza mirlatacağız.” şeklinde paylaşımda bulunmuş oldu.

Kripto varlıklardaki hediye bileğmeslekikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir yatırım aracı olarak kalmasını sağlamlamanın yolunun mıhlı bedel veya miktara iye “Stablecoin”lerden geçtiğini tamlayan Spektral Mevduat Bankası Reis bey Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Saf’a bağımlı metal ruhsatları ile sağlamlanabileceğine uyanıklık çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Saf metal ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak yasal madun bünyesı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı sağlamlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile ilişkin bile haber veren Yeşil şu açıklamalarda bulunmuş oldu: “Yeni marj modülü(staking) projemize sürekliî teminat olarak meslektiraklerimizden Küçük asya Kalsit AŞ’nin kalsit pres ruhsatnameını da vereceğiz. İzmir 6. Ticaret Mahkemesi’nin 2021/66 adetlı Yönerge’si ile bileğerlenen 292 milyon avro mesabesinde bir fen teminat ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi tarafından 74332 Ifade No.akarsu ve 18.06.2020 neşriyat zamanı ile düzenlenen Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’bile pomza ve perlit sahası cereyan etmek üzere iki endüstriyel hammadde metal sahasını almış olduğunı duyurdu.

Şirketten meydana getirilen yazgılı açıklamada ufuklerine arz maruz TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Sıhhatli Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye eke eklenmiş bedel sağlama potansiyeline iye olduğunu belirtti.

Perlitin yapım piyasasında ısı ve curcunalı yalıtımı mukteza olan alanlarda kullanılacak olan malzeme olduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Gelgelını gerçekleştirdiğimiz pomza metal sahasının ise katıksız malzeme bünyesındaki haliluklar sebebiyle yüksek derecede ısı ve curcunalı yalıtımı özelliklerine iye. Bu özelliği sebebiyle kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan yüksek oranlarda yalıtım sağlamlıyor.’ bileğerlendirmesinde bulunmuş oldu..

TBY Holding İnovasyon Yönetmenü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi halka yer planları olduğunu söyledi. Alkoçlar, ‘İlgili metal sahalarının vasat vadede CRIRSCO kriterlerine uygun rezerv belirleme raporları düzenlenerek halka yerı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada arz vadi inceliklara bakılırsa antrparantez, TBY Holding sabık ay İnovasyon Yönetmenü Alkoçlar gözetiminde Alman Esenlik Bakanlığı’nda GBTÜ muadili nebati ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, sabık günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle erke tesisinin yüzdelik 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Related Posts

Leave a comment

Hey, so you decided to leave a comment! That's great. Just fill in the required fields and hit submit. Note that your comment will need to be reviewed before its published.