Heets Sigara

Heets, elektronik sigara yahut IQOS aygıtı kullanılan bir tütün ürünüdür. Bir IQOS cihazında ısıtılmış tütün belde almış olduğundan, sigaraya benzemekle yanında, anadan görme sigaralardan değişikdır. Heets, tütün yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza direkt konulabilen küçümencik parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara cihazında ısıtılır ve bu sayede yaman adına buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, anadan görme sigaralardaki kabil yanma nöbetlemi gerçekleştirmezler. IQOS aygıtı kullanan zevat karınin bir alternatif olarak sunulan Heets, temelı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın almak karınin muayyen yaş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) aracılığıyla üretilen ve piyasaya güruhlen bir tütün ürünüdür. PMI, cihan genelinde en mehabetli tütün şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 senesinde tanılamatmıştır. Heets’in amacı, sigara içme allıkışkanlıklarını değişmek ve insanların daha az zararlı bir şık https://sigaramiz10.com/heets çıkarmak karınin anadan görme sigaraların adına geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine şık olanı seçebilirler. Lezzetler beyninde mentol, nane, çikolata, vanilya kabil seçenekler bulunabilir. Hassaten, nikotin miktarları da farklılık gösterir ve kullanıcının tercihine bağlamlı olarak seçilebilir.

IQOS aygıtı, Heets tasarrufı karınin tasarlanmıştır. Alet, tütünü 350°C’ye denli ısıtır ve bu sayede Heets’in karınindeki tütün özlerinin buharlaşmasını sağlamlar. Bu muamele, tütünün yanması adına, buharlaşması dolayısıyla açığa çıdem kimyasalların azaltılmasına yardımcı olabilir. Bu nedenle, IQOS aygıtı ve Heets ürünleri, anadan görme sigaralara göre daha az zararlı olarak kabul edilirler.

Heets ürünleri, temelı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın almak karınin muayyen yaş sınırlamaları bulunabilir. Hassaten, tasarrufı da yöresel yasalara merbutdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunmuş olduğunuz ülkenin müntesip legal düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in anadan görme sigaralardan daha az zararlı olduğu iddiası, PMI aracılığıyla meydana getirilen araştırmalar ve testler sonucunda ortaya konulmuşdolaşma. Ancak, ürünün rahatlıkla heets tasarrufı dolayısıyla, temelı uzmanlar aracılığıyla elektronik sigara kabil öteki tütün ürünleri kabil tabilık yapıcı olabileceği dair uyarılar yapılmaktadır.

Heets’in piyasaya güruhlmesi, cihan genelinde çeşitli tartışmalara niçin olmuşdolaşma. Bazı keyif örgütleri, Heets kabil tütün ürünleri hakkında endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, sevgi emrazı ve öteki keyif problemlerine niçin olabileceğinden kuşku etmektedirler. Hassaten, tütün ürünlerinin dinçler üzerindeki etkileri bile dil dalaşı konusu olmuşdolaşma.

Bununla yanında, temelı uzmanlar, Heets ürünlerinin anadan görme sigaralara göre daha az zararlı olduğunu ve sigara terk yönünde bir hamle olabileceğini savunmaktadırlar. Bazı ülkeler, Heets kabil ısıtılmış tütün ürünlerini anadan görme sigaralara alternatif olarak tanılamamlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çallıkışan zevat karınin yeğleme edilebilecek bir şık olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in anadan görme sigaralara göre daha az zararlı olduğu iddiası halen dil dalaşı konusu olsa da, ürünün tasarrufı yavaş yavaş yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, tütün mamulleri yasalarına şık şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki legal düzenlemelere ve keyif önerilerine şık şekilde kullanmalıdırlar.

Related Posts

Leave a comment

Hey, so you decided to leave a comment! That's great. Just fill in the required fields and hit submit. Note that your comment will need to be reviewed before its published.