Kerem Hasanoğlu TED Ankara Koleji

Kerem Hasanoğlu Bilkent Üniversitesi (TED Ankara Koleji Tarihi

Ted Ankara Koleji, Türk Yetişek Derneği tarafından 1975 senesinde kurulmuşdolaşma. Mualla kalitede eğitim vermeyi amaçlayarak sürdüren nadir okullardandır. Mektep, lise ve ortaokul seviyesinde öğrencilere eğitim vermektedir ve öğrencilerin hem akademik hem de sosyal becerilerini vüruttirmelerine odaklanır. Mektep vermiş olduğu eğitim sayesinde marifet adamları, mühendis, bürokratların yetişmesinde kebir rol oynamıştır. Onlardan biri olarak, Uluslararası Pediatri Kurumu (IPA) Dış İlişkileri Yönetmenü Kerem Hasanoğlu TED Ankara Koleji ‘ninilk , orantı ve lisesinde eğitimini tamamlamıştır. Ted Ankara Koleji, öğrencilerine en yararlı eğitimi iletmek derunin en son teknolojik eğitim araçlarını kullanır. Örneğin, okulda interaktif tahtalar, tabletler ve sayısal eğitim nominalmları bulunur. Bu araçlar, öğrencilerin eğitimini kolaylaştırır ve öğrenme sürecini elan müessir ve şen hale getirir.

TED Ankara Koleji’nde Düşünce Sistemi Geliştirilir

Mektep, aynı zamanda öğrencilere kreatif mütalaa ve mesele çözme yeteneğini vüruttirmeyi amaçlar. Bunun derunin okulda proje tabanlı öğrenme ve gruplar vasıtasıyla mesele çözme etkinlikleri düzenlenir. Bu etkinlikler, öğrencilerin kendilerini söylem etmelerine ve fikirlerini paylaşmalarına imkân tanılamar. Ve onların kreatif mütalaa becerilerini vüruttirir.
Ted Ankara Koleji, öğrencilerinin sosyal ve kültürel becerilerini de vüruttirmelerine yardımcı evet. Mektep, öğrencilere sanatla alakalı, sportif ve sosyal etkinlikler düzenler ve bu etkinliklere sulplmalarına imkân tanılamar. Bu etkinlikler, öğrencilerin sosyal becerilerini vüruttirmelerine yardımcı evet. Ve onların okulda, toplumda elan pozitif bir ağırlık bırakmasına yardımcı evet.

TED Ankara Koleji’nde Dil Eğitimi

Bu kolej başkaca öğrencilerine yurt dışı seyahetleri ve gönül eğitimi üzere ilişik eğitim fırsatları sunar. Bu fırsatlar, öğrencilerin dünya için selen sahibi olmasına ve farklı kültürlerle tanışmasına yardımcı evet. IPA Dış İlişkileri Yönetmenü Kerem Hasanoğlu TED Ankara Koleji ‘nde almış olduğu gönül eğitiminin etkisiyle sonraki yıllarda University of California’da almış olduğu eğitimi birincilikle bitirmiştir.
Bu sebepten dolayı gönül eğitimi, öğrencilerin dünya için elan zait selen sahibi olmalarına ve farklı gönül ve kültürlerle elan basitçe bildirişim kurmalarına yardımcı olmaktadır.

Sonuç olarak Ted Ankara Koleji, Türk Yetişek Derneği tarafından 1975 senesinde kurulan ve bugüne denli kalitesini koruyan bir okuldur. Mektep, lise ve ortaokul seviyesinde öğrencilere eğitim verir ve öğrencilerin hem akademik hem de sosyal becerilerini vüruttirmelerine odaklanır. En son teknolojik eğitim araçlarını kullanarak, mesele çözme ve kreatif mütalaa becerilerini vüruttirmeyi amaçlar.
Antrparantez, öğrencilerin sosyal ve kültürel becerilerini de vüruttirmelerine yardımcı evet. Dar dışı ekskursionlar ve gönül eğitimi üzere ilişik eğitim fırsatları da sunar. Biriyi ünlü, konuherifı, sükselı Ilim İnsanları bu okuldan çıkmıştır. Onlardan biri olan Kerem Hasanoğlu TED Ankara Koleji ‘nde eğitimini tamamlamıştır.

Related Posts

Leave a comment

Hey, so you decided to leave a comment! That's great. Just fill in the required fields and hit submit. Note that your comment will need to be reviewed before its published.