Pembetilki.com: Penis Pompası

Erkeklik takatlendirme ürünleri, günümüzde çok cesim bir pazar haline geldi. 2019’da 200 milyon dolar değerinde iken ve 2030’un ahir bir milyara ulaşması bekleniyor. Bu sıçramayı, 21. yüzyılda mühendislik alanlarındaki ilerleme bile desteklese bile aslan marjı ereksiyon bozuklukluklarının (ED) tedavisi karınin tıbbi olarak da onaylanmış bir aygıt olan penis pompalarına ilişkin. Bu, ereksiyon problemini herhangi bir ilaç veya cerrahi müdahale olmadan düzeltmek karınin elimizdeki birlik seçenektir. Tatbikat kolaylığı ve çarpıcı özlar, bu aletleri dünyadaki biraşkın bay aracılığıyla yeğleme edilen bir yöntem haline getirdi. Penis pompasını, ED’yi düzeltmek karınin terapötik bir boşlukç olarak kullanabileceğiniz üzere ereksiyonu takatlendirmek karınin bir penis egzersiz aracı olarak da kullanabilirsiniz. Bu aletlerden birini almadan önce şu istifham akla geliyor, penis pompası anlayışe nısıfyor mu? O halde bu soruya cevap vermeye ve piyasadakilerden size en iyi ürünü bulmaya çkırmızıışhava. Henüz okkalı oyalanmadan temellayalım.

Penis pompası veya vakum pompası, terapötik değeri olan bir bay takatlendirme aletidir ve yapay bir ereksiyon yaratmak karınin kullanılır. Penise hun pompalamak karınin bir vakum kuvveti kullanılır. Zirda ilimlı izah mevdutir. Penis pompası üreten çok nüshada bellik var ve kimiları modellerinde vakum kurmak karınin keyif yerine ab kullanır. Bu ürünlere hidro-pompa denir. Bu aygıt penis üzerine tutturulmuşr ve karınindeki keyif/ab, olumsuz matbuatç doğrusu vakum kurmak karınin dünyaarı pompalanır. Vakum pompaları, hoppa ile midi derecede ereksiyon bozukluğu olan zevat karınin yararlıdır ve enteresantir, hastaların çoğunda sadece midi derecede ereksiyon bozlukluğu görülür. Hatta, doktorların çoğu, ereksiyon bozlukluğu tedavisinde emin uygulaması hasebiyle kimyasal çarelardan ziyade vakumlu penis pompası önermektedir. Aşırı sıkıntı bir prosedür gerekmez, sertleşmek sadece 10-15 zaman sürer, canip etkisi yoktur, ağrı yoktur ve bununla yanında fazladan ilaca da ihtiyacınız yoktur.

penis pompası

Related Posts

Leave a comment

Hey, so you decided to leave a comment! That's great. Just fill in the required fields and hit submit. Note that your comment will need to be reviewed before its published.