pubg mobile hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar beyninde alan almasının en önemli nedenlerinden biri varlık ile (UC yöntemiyle) dubara zarfında hileışbilgiş kuruluşlabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle dubara muhtevaersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle hileışbilgiş yetişmek muhtevain oyuna online yöntemlerle varlık yatırmanız gerekmektedir.

Günümüz Uc yöntemi ile hileışbilgiş yetişmek o derece kolaylık bileğildir. Çünkü bu ustalıklemler dolar kuru üzerinden işlem kuruluşldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok faik oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek muhtevain evet da oyunda henüz çokça tabanca gücü gibi hilelere başvurmaktadırlar. Ancak bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü eşhas tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin muhtevaine zararlı yazılımlar yükleye bileceklerini bölüm ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu hatmızda Pubg Hareketli oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri muhtevain sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler muhtevain oyunu henüz güzel oynamanızı sağlayacak fakat memnuiyet olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov gibi hilelere alan mevdutir. Başkaca bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi gibi hilelere bile alan mevdutir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri beyninde en muhataralı olan ve hesabınızın banlanmasına neden olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi muhtevaerindeki tahminî paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu tahminî paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular dubara içerisinde alan saha kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine başvurmaktadırlar. Ancak bu hileyi kullandıktan sonrasında oyunu oynayıp kazanılmış olduğunızda almış olduğunız armağanları dahi kullanamazsınız.

Dubara zarfında satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı evet da öteki oyunculardan üstün bir hale gelmenizi sağlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar sadece oyundaki karakterinizin görünümünü bileğustalıktirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri beyninde alan saha UC hilesini kullanmamanızı salık ederiz. Bu hileler üçüncü eşhas tarafından oluşturulduğu muhtevain muhtevaine zararlı yazılımlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve tinsel dokunca verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en çok dikkat gören ve öteki oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, esasta dubara kuruluşmcıları tarafından turnuvalar esnasında kül oyuncuların nerede olduklarını izleyicilere izhar etmek muhtevain kurdukları bir sistemdir. Ancak üçüncü eşhas tarafından bu düzenek hacklenerek kötü ammaçlı olarak oyunlarda kullanılmaya başlamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları tecziye etmek muhtevain daima yeni sitemler geliştiriyor ve hilelerin çhileışmasını engellemeye çhileışıyor. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi muhtevain her çağ bir tarik bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında alan saha duvarların arkasını görme özelliğine iye olurlar. şayet rakip bir engelın arkasında yahut oyunda alan saha dağ ve tepelerin arkasındaysa bu fent sayesinde rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz zıtsında sizi mecallü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine nazaran kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en münteşir olan hilelerden biridir. Aimbot yegâne söz gibi görünse bile esasta Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, garaz örtmek yahut bir nesneyi nişan örtmek mealına gelirken Bot kelimesi, bir ustalıkin otomatik olarak kuruluşlması mealına gelir. Bu dü kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise otomatik olarak nişan ahiz mealına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Related Posts

Leave a comment

Hey, so you decided to leave a comment! That's great. Just fill in the required fields and hit submit. Note that your comment will need to be reviewed before its published.