ucbasaktarim.com: Kaliteli Takım Makinaları

Üçkelleak Ziraat, tarım makineleri sektörünün önde mevrut üreticilerinden biridir ve
Basma Serpme Makineleri, Ot Icma Tırmıkları, Traktör Dip Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yeygi Kompozit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Bant makineleri bâtınin ürettiği üstün birinci sınıf çözümleriyle tanınır.

Tarım Makinaları

Ziraat makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına şık olarak üretim yapmalarına yardımcı olabilir. Reva aygıt ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan yeterli gıda üretimi, giyecek ve barınma düzlemını katkısızlayamaz. Yüzlerce yıl önce bütün insanlar ilkel tarım halletmeye kelleladı fakat günümüzde toplumun yalnızca çok ufak tefek bir kısmı(vürutmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını katlayacak zirai üretimle mücadelemaktadır. Makine ve ekipmanlar buna olanak tanımaktadır. Türkiye, tarım ve tarım makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Artan dileme ve tarım sektörünün zamanla çeşitlenmesi, tarım makinelerine olan ihtiyacın da artmasına niye olmuşdolaşma. Uygulayım bilimi ile bile vüruten tarım makineleri, tarım aletleri, kendiliğinden ve yardımcı tarım makineleri gibi ekipmanlar tarım sanayisini canlandırarak kesiksizlığını sürdürmesinde önemli avantajlar sağlamıştır. Ziraat makineleri, kullanılan amaca ve alana için değişiklıklar göstermektedir. Ziraatı kolaylaştıranbu makineler sebebiyle üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. Hatta yalnızca tarım sektörü değil, ülkenin ihracat hacmi de zamanla artmaktadır.

Üçkelleak Ziraat , 2016 senesinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağcıl üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, vasıflı iş gücü ve mualla üretim kapasitesi eşliğinde otokton üretim gücüyle müşterilerine en çok hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çalışanı ile canlı ve zorluklalü beşer deposuna malik olan Üçkelleak Ziraat, layihamdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere kadar bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi sabık otomobil üretimi ile 15 ’i çok ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine munzam ölçü sağlayıcı Üçkelleak Ziraat; derin Ar-Ge çalışmalarının ışığında, müterakki teknolojiyle standartlarını devamlı yükseltmektedir. Daimî aksiyon ve sıfır suç üretim sistemi, Üçkelleak Ziraat ürünlerinin hem dar içre hem de dar haricinde güvenilerek kullanılmasının kellelıca nedenidir. Üçkelleak Ziraat, birinci sınıf ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunmuş olduğu bütün sektörlerde hunıtlamıştır.

Üçkelleak Ziraat olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Basma Serpme Makinalarıdır”. Basma serpme makinası gübrelerin şık ve dengeli bir şekilde dağıtımını katkısızlar.
Gübreyi yeterli ve tamam bir şekilde toprağa serpebilen Basma Serpme Makinası ile lüzumsuz kemre kullanmaı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve gür bir şekilde dağıtabilirsiniz. Basma Serpme Makinaları sebebiyle toprak üzerinde daha azca efor kullanma ederek çok daha katkısızlıklı işlem yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın lüzumsuz olarak sışitamasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Basma Serpme Makinası sebebiyle çok daha katkısızlıklı lafır ve toprağınızdan daha aşkın sonuç ve göveri elde etmenize yardımcı olabilir.
Basma serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması bâtınin kullanılan miktarların katkısızlıklı bir şekilde ayarlanması katkısızlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden daha gür bir şekilde yetişmesini katkısızlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en şanlı gereksinimlerı olan besin maddelerini katkısızlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapısının iyileştirilmesine katkı katkısızlarken hem de bitkilerde vürutimin hızlandırılmasını katkısızlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu kadar katkı sağlayıcı gübrelerin kullanmaı konusunda çok önemli ve uyanıklık edilmesi gereken bir öge bulunmaktadır.
Bu öge gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Basma Serpme Makinası sebebiyle gübreyi toprağa daha homojen dağıtarak daha gür payanlar elde edebilirsiniz.

Üçkelleak Ziraat olarak bir başka ürünümüz olan Traktör Dip Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine çekmek mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi ortam seviyesinden çekmek ve muntazır bir damperli kamyona evet da vazıh bir trap haksına teslim etmek bâtınin yaygın olarak kullanılır. Dip yükleyici ile bile bir malzemeyi yere itmeden çekmek mümkündür. Dip yükleyiciler ekseri istiflenmiş olan bir malzemeyi ortam seviyesinden çekmek bâtınin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona yahut trap haksı gibi alanlara teslim etmek bâtınin tercih edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere geçerli peş yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı gibi sebeplerden ötürü tercih edilebilir. Traktöre çıihtiyarlabilir bir bandajlantı parçkakımı üzerinden monte edilmekle beraber yükleyici kovası değmeseletirilebilir ve biryoğun ataşmanla da oylumluletilebilir. Anne dahişenler ekseri hidrolik dahişenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çalıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da devinme ettirilir. Teleskopik hamallara için oranla az maliyetleri ve çok cephelilükleri de peş yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör peş yükleyiciler bâtınin tercih edilebilecek biryoğun üretici ve satıcı firma bulunmaktadır.
Satın çalım gerçekleştirirken üretici firmaların tercih edilmesi hem eder hem de kalite olarak avantaj katkısızlayabilir.
Üreticilerden satın kâh üründe özelleştirme olanakı da sunmaktadır.
Ziraat makineleri sektörünün önde mevrut üreticilerinden Üçkelleak Ziraat’ın peş yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek marifet sahibi olabilirsiniz.

Ot Icma Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri yeygi bitkilerinin tahsil ve balyalama meselelemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu konstrüksiyonlması meselelemlerini sağlayıcı bir makinedir. Üçkelleak Ziraat olarak Ot Icma Tırmıkları da tarım makinalarımız arasında bulunmaktadır. Ot Icma Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Icma Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Icma Tırmığı , 8’li Askılı Ot Icma Tırmığı , 10’lu Askılı Ot Icma Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Icma Tırmığı , 10’lu Tekerli Çekilir Ot Icma Tırmığı olarak 6 ana gruba ayrılır.

Yeygi karma makinası, besi hayvancılığı yahut mazot hayvancılığı karşılayıcı çiftçiler ve üreticilerin hayvanları besleme kız sırasında iş eşyaünü azaltacak bir makinadır.
Efsanevi beslenmesi sırasında uyanıklık etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak efsanevi beslemesine uyanıklık edilmediği ahit efsaneviın mazotü ve etinden verim alınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı efsanevi besiciliği karşılayıcı çiftçiler ve üreticiler ilk hamle olarak besleme kız sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıgiz vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını katkısızlamalıdır.
Bu şekilde efsanevi alması gereken bütün besinleri yekta seferde alabilir ve daha çok beslenebilir. Yeygi karmanın konstrüksiyonlması efsaneviın tüketmesi gereken bütün besinleri bir araya getirerek daha çok beslenmesine böylece daha aşkın verim almanızı katkısızlar. Askılı Tip ve Çekilir Tip ile bile Yeygi Kompozit Makinaları da Üçkelleak Ziraat olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçkelleak Ziraat olarak otlama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de başüstüneğu gibi en üst kur kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asmar Tip (ölçünlü) , Asmar Tip (Hidrolik) , Asmar Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi konstrüksiyonsı ensesi kalın ve gür bir zirai üretim bâtınin şanlı avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya tarımı bâtınin önemli bir köprü meselelevi görmektedir.
Zirai üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin daha çok durumlara gelmesi bâtınin zirai ihracat noktasında Üçkelleak Ziraat olarak bütün çalışanlamış olurımızın ulamasıyla bile
Üçkelleak Ziraat kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Tarım Makinaları ve devamını görmek için: https://ucbasaktarim.com/

Related Posts

Leave a comment

Hey, so you decided to leave a comment! That's great. Just fill in the required fields and hit submit. Note that your comment will need to be reviewed before its published.